BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
Bilgi Teknolojileri ve Uygulamaları Koordinatörlüğü

 

Duyurular
BTU Dersine Kayıt Olamayan Öğrenciler için Önemli Duyuru!

Kontenjan MAX 90 kişidir. Daha fazla arttırılamaz. Ders Listeleri için BAKINIZ (Koordinatörlükler/Bilgi Teknolojileri ve Uygulamaları Koordinatörlüğü).

Kontenjan doluluğu sebebi ile kayıt olamayan öğrenci Ekle-Sil döneminde kayıt olmayı deneyebilir ya da Bahar döneminde (12-16 Şubat 2017) derse mutlaka kayıt olmalıdır (2017-2018 Sınav Takvimi için BAKINIZ).

Öğrenci Güz Muafiyet Sınavı, Güz derse kayıt, Bahar Muafiyet Sınavı ve Bahar derse kayıt seçeneklerini takip ederek dersten ilk yıl içinde başarılı olmaya çalışmalıdır. BTU100 Muafiyet sınavına öğrencinin 5. yarıyılın başına kadar giriş hakkı vardır (Yönerge Madde 10-2 için BAKINIZ).

Muafiyet Sınavına hazırlanmak için TIKLAYINIZ. (İstenirse aşağıda ismi geçen kitap satış ofisimizden alınabilir, içerik aynıdır).

ICT100 Computer Literacy Study Notes (Please open or download the links below each module).

Kaynak Kitap (Satış: Parsy yanı): Cabı E., Ersoy H., Kalelioğlu, F., Avcı Ü., Koç, S. E. ve Çetinkaya, H. H. (2017). Başkent Üniversitesi Bilgisayar Okuryazarlığı (Ed. Emine Cabı ve Halil Ersoy). Ankara: Başkent Üniversitesi Geliştirme Vakfı İktisadi İşletmesi.